Így vonultunk mi – szüreti felvonulás + képgaléria!

Több száz bélás diák vonult fel szeptember 17-én, a Szekszárdi Szüreti Napok szüreti felvonulásán.

A hagyományos szüreti felvonuláson idén is képviseltette magát iskolánk. A Bezerédj utcából indult csapat a Széchenyi utcán végighaladva népszerűsítette a Szekszárdi I.Béla Gimnáziumot.

Mondhatni, nagy durranással indítottuk az évet. Iskolánk hatalmas sikerrel zárhatta a szüreti felvonulást. A diákönkormányzat hagyományos lufi-szőlői után már az I.Béla Sajtóosztály Bélap részlege is felvonult, ám mögöttük jött csak a java: a 12.C és a DÖK által formált vezetőcsapat, majd a gimnázium diákjai és tanárai, akik olykor-olykor megállva szólaltatták fel az iskola híres indulóját, melyet a közönség nagy tapssal köszöntött.

Kirázott minket a hideg valljuk be a gyönyörűségtől. Elképesztő volt, ahogy több százan mondják a bélások diákéletéről szóló mondókát. 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]