Friss álláshirdetéseink

Kedves Érdeklődők!

Szeretne Ön is a Szekszárdi I. Béla Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola élettel teli, dinamikus csapatának tagjává válni?

2017. szeptember 5-én jelent meg a Közigállás.hu weboldalon a Szekszárdi I. Béla Gimnázium matematika-fizika vagy fizika-bármely szakos gimnáziumi tanár álláshirdetése. A pályázati kiírás megtekinthető az alábbi hivatkozáson.

2017. szeptember 8-án megjelent a Közigállás.hu weboldalon a Szekszárdi I. Béla Gimnázium angol-bármely szakos gimnáziumi tanár álláshirdetése. A pályázati kiírás megtekinthető az alábbi hivatkozáson.

A pályázati kiírásokkal kapcsolatosan további információt Hajós Éva intézményvezető nyújt, a +36 30/640-9504-es telefonszámon.

Meghívó az intézményünket támogató szervezetek részére

meghivoKedves Szülők!

Tisztelt Képviselők!

Kedves Diákok!

Tisztelettel meghívjuk az intézményünket támogató szervezetek választmányait 2017. szeptember 13-án (szerda) 16:45-től tartandó megbeszélésére.

Helyszín: a gimnázium I. emeleti 19-es terme.

A megbeszélés témái:

• A szülői munkaközösség elnökének és elnökségének megválasztása.
  • Véleményüket és javaslataikat szeretnénk kikérni az idei, 2017/2018. tanév feladataira, a tanév helyi rendjére, a programokra, azok időpontjára vonatkozóan.
  • Kikérjük véleményüket abban is, hogy mely versenyekre vállalja az iskola a felkészítést.
  • Az intézmény helyi tantervének véleményezése.

A határozatképesség érdekében feltétlenül számítunk megjelenésére. Kérem, szakítson egy rövid órányi időtartamot a tanév összes eseményének számbavételére.

Diákigazolvány-igénylés

idKedves Diákok!

A diákigazolványok intézményi igénylésének időszaka az erre szolgáló informatikai felület megnyitásáig tolódik. Október 31-ig a régi diákigazolványok érvényesek (új matricát a titkárságon kell majd kérnetek). Akinek szüksége van első diákigazolvány igénylés előtt igazolásra, az a Titkárságon személyesen tud ilyet kérni, személyes iratai bemutatásával.