Élő közvetítés? Naná!

liveKiemelkedő rendezvényeink (mint például a minden évben megrendezett Neumann-verseny) interneten elérhető élő közvetítéséhez ezekben a napokban teszteljük újonnan beállított stream platformunkat.

A tesztközvetítés (harkályodú a gimnázium parkjában) a lent található (Tovább >>) táblázatnak megfelelő időpontok alatt (kisebb-nagyobb, finomhangolás miatti kihagyásokkal) elérhető a http://ibela.sulinet.hu/gimnazium/live vagy https://www.twitch.tv/ibelalive oldalakon.

„Kommédia” - tapasztalatok

A 2016/2017-es tanév tíz I. Bélás, illetve ugyanennyi Baka, valamint Garay általános iskolás diák számára kicsit különlegesebb volt az átlagosnál. Az NTP-KKI-16-0140 pályázat keretében a három iskola diákjai és tanárai működtek együtt, hogy kommunikációelmélet, médiaismeret és digitális alkotások témakörben alkossanak.

Végzős tanulóink figyelmébe

Kedves Végzős Tanulónk!

Az érettségi vizsgaidőszakban minden végzős tanulónak az alábbi feladatok meg kell oldania:

1., A Titkárságon át kell adni a gimnáziumi diákigazolványt (oka a tanulói jogviszony megszűnése), egyidejűleg igazolást állít ki az oktatási intézmény, mely 2017. október 31-ig érvényes.

2., A könyvtári könyvek átadása a könyvtárban.

Balogh Amanda megyei 1. helyen

okl

A 2017. június 14-én megrendezett díjátadó ünnepségen Balogh Amanda, 10. C osztályos tanuló átvehette a Bod Péter Országos Könyvhasználati Verseny megyei döntőjében elért 1. helyezésért járó oklevelet. (Felkészítő tanár: Fazekas Mária)

Gratulálunk a szép eredményhez.

Díjátadó ünnepség megyei döntősők részére

Az Oktatási Hivatal Kaposvári Pedagógiai Oktatási Központja által szervezett tanulmányi versenyek megyei döntőin I.-II.-III. helyezést elért versenyzők és felkészítő tanáraik részére díjátadó ünnepséget szervez a POK  2017. június 14-én 14.00-kor a Vármegyeháza Dísztermében (Szekszárd, Béla király tér 1.)

Gimnáziumunkból a díjazottak:

Balogh Amanda, 10. C osztályos tanuló -a Bod Péter országos könyvtárhasználati verseny megyei döntőjében 1. helyezés (Felkészítő tanára: Fazekas Mária)