Bélás sikerek a KutDiák Tudományos Hétvégéjén

2017. június 3-án, Budapesten került megrendezésre a Kutató Diákok Országos Szövetségének V. Tudományos Hétvégéje, ahol Rappay Bence Tudományos Esszépályázaton I., a Tudományos Poszterversenyen II. helyezést ért el. Eredményei alapján meghívást kapott a Kutató Diákok Országos Diákkonferenciájára, a 2017. július 3-8. közötti, káptalanfüredi nyári kutatótáborba.

Felkészítő tanár: Barocsai Zoltán

okl1 okl2

Balogh Amanda megyei 1. helyen

okl

A 2017. június 14-én megrendezett díjátadó ünnepségen Balogh Amanda, 10. C osztályos tanuló átvehette a Bod Péter Országos Könyvhasználati Verseny megyei döntőjében elért 1. helyezésért járó oklevelet. (Felkészítő tanár: Fazekas Mária)

Gratulálunk a szép eredményhez.

Díjátadó ünnepség megyei döntősők részére

Az Oktatási Hivatal Kaposvári Pedagógiai Oktatási Központja által szervezett tanulmányi versenyek megyei döntőin I.-II.-III. helyezést elért versenyzők és felkészítő tanáraik részére díjátadó ünnepséget szervez a POK  2017. június 14-én 14.00-kor a Vármegyeháza Dísztermében (Szekszárd, Béla király tér 1.)

Gimnáziumunkból a díjazottak:

Balogh Amanda, 10. C osztályos tanuló -a Bod Péter országos könyvtárhasználati verseny megyei döntőjében 1. helyezés (Felkészítő tanára: Fazekas Mária)