Ballagás 2021 - egészségvédelmi intézkedések

Kedves  Leendő Vendégeink!

Június 11-én, 16:30-kor kezdődik a sportpályán ballagási ünnepségünk.

• Kérjük, hogy szabadtéri  rendezvényünk résztvevői viseljenek maszkot (ballagók, szereplők, pici gyerekek  számára nem kötelező).
  • Kérjük, hogy az osztályfőnöknek előzetesen megadott létszámban érkezzenek.
  • Kérjük, hogy ne tömörüljenek, legyenek figyelemmel a távolság-tartás szabályaira.
  • Az épületekbe belépni nem szabad.
  • Kérjük, segítsenek nekünk a szabályok betartatásában.
  • Esőhelyszín nem lehet, ezért nincs. Jó időnk lesz!

Szeretettel várjuk Önöket!  Hajós Éva igazgató

kirepülnek

Szöcsketábor VÁLTOZÁS az időpontban!

új

Tisztelt Szülők! Kedves Leendő I. Bélás Diákok!

képJúnius 03-án érkezett a miniszteri rendelet, mely szerint a gólyatáborokat 2021. 08.23-ig lehet megtartani. Ennek okán át kellett szerveznünk az időpontot és a helyszínt.

A  Szekszárdi I. Béla Gimnázium 2021/2022-es tanévre beiratkozott tanulói számára idén Fadd-Domboriban szervezzük meg Szöcsketáborunkat 2021. 06. 28-30. között.

Bővebb információ az alábbi linken olvasható, illetve a beiratkozás alkalmával további tájékoztatást tudunk adni.

Tájékoztató a szöcsketáborról 2021.06.28-30.

Tájékoztató a 2021/2022. tanévre szóló gimnáziumi beiratkozáshoz

Tisztelt Szülők! Kedves Beiratkozó Diákok!      figyelem

2021. június 23-án (szerdán) 8 órától 13 óráig van lehetőségük személyesen beiratkozni a gimnáziumunkba felvett leendő 9. évfolyamos tanulóknak.

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a gimnáziumunkba felvételt nyert tanuló szülője vagy törvényes képviselője útján személyesen vagy elektronikusan is beiratkozhat. A jelenlegi helyzetre való tekintettel a korábbi években történt beiratkozási gyakorlattól eltérően a gimnáziumba felvételt nyert tanuló szülője vagy törvényes képviselője személyes jelenléte a beiratkozás napján nem kötelező, hanem gyermeke beiratkozását elektronikus úton is intézheti.

Eljárásrend elektronikus beiratkozás esetén

Eljárásrend személyes megjelenés esetén

A beiratkozáshoz szükséges dokumentumok, nyilatkozatok a Felvételi, beiskolázás fül jobb oldali menüsorában érhetők el.

A beiratkozáshoz szükséges dokumentumok listája

Kérdéseikkel, problémáikkal kapcsolatosan keressenek bennünket bizalommal elérhetőségeink egyikén, a 74 / 999 570-es telefonszámon vagy az ibelagimnazium@belamail.hu e-mail címen.

Vezetőség

Május 10. (hétfő) VISSZATÉRÜNK az iskolába-járáshoz

Kedves Diákok!

Május 10-én (hétfőn) újraindul a "jelenléti oktatás".  Jöhettek a suliba!

Ne feledjétek:  maszkot viseljetek!  A belépéskor lázat szükséges mérnünk! A csoportosulásokat el kell kerülni, a távolságtartás a közlekedési célra használt folyosókon, zsibongóban  kötelező!

A részletes szabályok az ősszel kialakított renddel egyezőek:

Lázmérés és ügyeleti rend

1. A reggeli beléptetés az A épületbe 3 bejáraton, a B épületbe 1 bejáraton keresztül történik,

7:20 és 7:40 között.

Ennél később csak az A épület főbejáratán át lehet belépni, csak tanulóknak, az intézményben munkát végzőknek.

Maszk használata kötelező, kézfertőtlenítés kötelező.

2. Aki érkezik, köteles lázmérésnek alávetni magát a bejáratoknál lévő lázmérési pontokon.

Megkezdődik a 16-18 év közöttiek oltása

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

A Kormányzati Tájékoztatási Központ alábbi tájékoztatóját tesszük közzé honlapunkon:

"Jól halad az oltási program, és ez lehetővé teszi, hogy újabb szakaszba lépjünk. Jövő héten megkezdődik a 16 és 18 év közöttiek oltása.

Ebben az esetben is regisztrációra van szükség. Ezért arra kérjük az oltást kérő 16 és 18 év közötti fiatalokat, illetve szüleiket, hogy ha még nem tették, akkor május 7-ig (e hét péntekig) regisztráljanak a www.vakcinainfo.gov.hu oldalon. A regisztráció után lehet majd online időpontot foglalni a jövő heti oltási időpontok valamelyikére, erről az érintettek külön tájékoztatást kapnak.

Fontos tudni, hogy az érvényesen regisztrált 16 és 17 éveseknek szülői hozzájárulási nyilatkozatot is vinniük kell majd az oltásra."

Arra  biztatjuk a 16 és 18 év közötti diákjainkat, hogy éljenek a lehetőséggel. Az oltások életeket mentenek.

oltás

Hajós Éva igazgató