Felvételi többletpontok igazolása kiemelkedő sportteljesítményért

Szerencsére több diákunk van abban a helyzetben, hogy diákolimpiai kiváló teljesítményéért többletpontot kaphat.

A www.mdsz.hu főoldalán a Diákolimpiáról címszó alatt találod meg a felvételi többletpontok igazolásának módját.

Ha egyesületi versenyrendszerben értél el kimagasló eredményt, az egyesülethez kell fordulnod az  igazolás ügyében. Ekkor a szakszövetségek állítják ki számodra az igazolást.

Jelentkezz a 13. Neumann Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Versenyre

Szeretsz programozni? Robotokat építesz? Számítógéppel tervezel? Számítógép segítségével készítesz rajzokat, zenét vagy animációkat?

Ha bármelyik kérdésre igen a válaszod, akkor olvasd el a 2017. évi 13. Neumann Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Verseny felhívását, és jelentkezz 2017. március 1-jéig.

Részletek honlapunk "Versenyek" menüpontjában.

Tekintsétek meg rendezvényeinken készült fotóinkat!

kameraKedves Látogatóink!

Örömmel értesítünk Benneteket, hogy feltöltésre kerültek az utóbbi időszakban lezajlott főbb rendezvényeinken készült fotóink albumai, így a karácsony, téli szünet alatt lehetőségetek van a családi körben is felidézni a többek közt a diáknap, a művészeti bemutató, vagy a szalagtűző emlékeit.

A fotóalbumok megtekinthetőek honlapunk galériák menüpontjában.

Kellemes Ünnepeket!