Határtalanul! - Jelentkezz

Kedves Diákok!

9‒12. évfolyamos diákok jelentkezését várjuk a Határtalanul! program idei tanévi egyik projektjére.
Ha jó tanuló vagy, nyitott személyiség (pl. barátkozó típus, főzöl, sütsz, énekelsz, zenélsz, szavalsz, mesélsz, fotózol, filmezel, naplót írsz, „színjátszol”), együttműködő vagy, akkor: jelentkezz!

Részleteket megismerheted és jelentkezhetsz, ha ide kattintasz.

hatartalanul

ELBIR - Bűnmegelőzési tanácsok az év végi ünnepekre

Tisztelt Szülők, Kedves Diákok!

Az ünnepek közeledtével az emberek sok időt töltenek utazással, vásárlással, ajándékok beszerzésével, így megnő annak kockázata is, hogy könnyebben válhatnak bűncselekmény áldozatává. Ezért a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság összeállította a bűnmegelőzései tanácsait az év végi ünnepekre, melyeket itt tekintheted meg.

rendor

MCC - felhívás

Kedves Diákok!

A Mathias Corvinus Collegium (MCC) ismét várja 9-13. évfolyamos diákjaikat magas színvonalú, ingyenes tehetséggondozó képzésein. A Középiskolás Program (KP) keretében nyolc különböző e-learning kurzust végezhetnek el a tanulók iskolai tanulmányaik mellett, ezen kívül lehetőségük van részt venni a havonta egy alkalommal, Budapesten tartott tréningjeinken, valamint téli és nyári táborainkban.

További információk, a www.mcc.hu weboldalon, és ide kattintva találsz.

mcc_logo