Véleményezhető az intézményi munkaterv

Kedves Szülők, Iskolaszék Tagok, Intézményi Tanács, Diákönkormányzat!

Véleményezhető az intézményi munkaterv, mely a gimnázium, kollégium, általános iskola egységekben  három dokumentumban készült el. (lentebb a dokumentumok eléréséhez a linkek)  Az intézmény nevelőtestülete szeptember 29-i tanácskozásán fogadja el a dokumentumot.

A szülői közösség választmányát  (szülői munkaközösségi tagokat), az Iskolaszék  és az Intézményi Tanács tagjait tisztelettel meghívjuk szeptember 28-án 17 órára gimnáziumunk I. emelet 19-es termébe, véleményük kialakítására.

A DÖK szeptember 29-én, a hetedik órában alakítja ki a véleményét, az A/12-es teremben.

Kérem, továbbra is támogassák munkánkat véleményük kialakításával és javaslataikkal!

Gimnáziumi munkaterv-tervezet

Kollégiumi munkaterv-tervezet

Általános iskolai munkaterv-tervezet

Hajós Éva igazgató

2. covid elleni védőoltás

Kedves Diákok!

A Covid elleni védőoltás második adagját 2021. 09. 24-én, pénteken 12:00 órakor kapjátok meg.

Ez az információ azokra a tanulókra vonatkozik, akik a védőoltás első adagját az iskolában szervezett védőoltás keretében már megkapták.

Gyülekező: 2021. 09. 24-én, pénteken 11:45-kor a földszinten.

Az oltásra hozzatok magatokkal maszkot, egy új kitöltött, aláírt hozzájáruló nyilatkozatot és az első oltást követően kapott oltási kártyát.

Hozzájáruló nyilatkozat

Európai Diáksport Nap

Kedves Diákok!

Szeptember 24-én, pénteken lesz  az Európai Diáksport Nap. Hagyományainkhoz híven idén is csatlakozunk a programhoz.

Pénteken a 6. órában minden tanuló osztályonként 2021 méteres futáson vesz részt.

Ezt követően a meghirdetett sportfoglalkozásokra  jelentkezhettek (röplabda, foci, pingpong, teqball, kondizás,...)

A testnevelés felszereléseteket ne hagyjátok otthon!

A testnevelés alól felmentettek a testnevelőknek segítenek.

Részletek a "fekete" hirdetőtáblán, valamint Molnár Attila és Müller Márk testnevelőknél kaphattok bővebb tájékoztatást.