KIFIR hivatalos végeredmény

Tisztelt Szülők! Kedves Nyolcadikosok!

KIFIR hivatalos eredménye, azaz hogy kik nyertek felvételt a középfokú felvételi eljárás keretében a Szekszárdi I. Béla Gimnázium valamelyik tagozatára a 2017/2018. tanévre itt megtekinthető. Gratulálunk a felvételt nyert tanulóknak.

Vezetőség

Kréta E-Napló diák/gondviselő belépés

naplo.pngTisztelt Szülők, Gondviselők! Kedves Diákok!

Az elektronikus napló megváltozása miatt minden belépési adatot alaphelyzetbe állítottunk, így a naplóba a következő módon van lehetőség belépésre a honlap E-napló menüpontján keresztül:

Felhasználónév: a tanuló oktatási azonosítója
Jelszó: a tanuló születési dátuma ÉÉÉÉ-HH-NN formátumban (kötőjellel elválasztva)

Tehát például az a tanuló, akinek oktatási azonosítója 1234567890, születési dátuma pedig 2000. 12. 01., a következő adatokkal tud belépni:

Felhasználónév: 1234567890
Jelszó: 2000-12-01

Ha problémák adódnak a belépéssel, érdeklődjenek a rendszergazdánál, a titkárságon, vagy az igazgatóhelyetteseknél.

Intézményvezetői pályázat

Az Emberi Erőforrások Minisztere a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdetett intézményünkben intézményvezető (magasabb vezető) beosztás ellátására.

A pályázati felhívás

A pályázati kiírásra 2 pályázat érkezett. A pályázatok véleményezhető részét  a honlapunkon olvashatják.

Hajós Éva vezetői programja

Keszthelyi Zsolt vezetői programja

Neumann Verseny a TEOL-on

neumann17

Idén is felkeltette a lokális média figyelmét az idén iskolánkban 13. alkalommal megrendezett Neumann Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Verseny.

"A Neumann János Számítógép-tudományi Társaság ugyancsak a kezdetektől kíséri figyelemmel a rendezvényt, melyet – a tehetséggondozás okán is – erkölcsi-anyagi támogatásban részesít. Alföldi István, a társaság ügyvezető igazgatója, egyúttal a zsűri elnöke először is azt húzta alá, hogy az I. Béla Gimnázium, Hajós Éva igazgató irányításával, példaértékű, méltó keretet és otthont ad a versenynek. – A lebonyolítás, a cél és valamennyi termék beváltotta a hozzá fűzött reményeket – folytatta Alföldi István. – Ezek az alkotó fiatalok alkalmasak lesznek arra, hogy a rohamos technikai fejlődés közepette utat mutassanak az idősebb korosztálynak."- Írta a TEOL.hu

II. hely a TUDOK-on

tudok2

2017. március 31-április 1 között Székesfehérváron megrendezésre került TUDOK XVII. Kárpát-medencei döntőjén Rappay Bence Zsolt 11. C osztályos tanuló az „Egy tó vízmérlegének kiszámítása” című kutató munkájával II. helyezést ért el.

Felkészítő tanár: Barocsai Zoltán

Az előadás a hétvégén (2017.04.08.), Szekszárdon megrendezésre kerülő klímakonferencián is elhangzik melyet a Szekszárdi Klímakör a Zöldtárs Alapítvány és a Szekszárd Megyei Jogú Város Önkormányzata szervez „Klímariadó Tolna megyében” címmel. A konferencia nyilvános, a részvétel ingyenes!