MATEHETSZ Pályázati felhívás

Tisztekt Szülők, Kedves Diákok!

Tehetséges (tutorált) fiatalokat keresünk! 

nemezeti_tehetseg_programA Magyar Tehetségsegítő Szervezetek Szövetsége (Matehetsz) jelen pályázati felhívását a Nemzeti Tehetség Program szakmai keretén belül megvalósuló Tehetségek Magyarországa EFOP 3.2.1-15-2016-00001 kiemelt projekt valamint az NTP-HTSZ-M-18-0001-es projekt egyik elemeként teszi közzé.

Célunk, hogy minden régióra kiterjedően, személyes kapcsolattartáson alapuló és példaértékű tehetségsegítő szakember hálózat (tutorhálózat) jöjjön létre.

A tutorhálózat legfontosabb szolgáltatása maga a tutor figyelme, segítő, támogató, tanácsadó szerepe. Tutorált fiatal tehetségként, elsősorban 11 hónapon át személyre szabott tehetségsegítést kaphat a tutora (segítője) közreműködésével.

Figyelem - 8. osztályos Diákok!

Kedves 8. osztályos Diákok!

kep1

Szeretettel várunk Benneteket felvételi előkészítő foglalkozásainkra magyar nyelv és matematika tárgyakból az I. Bélában.

A felvételire felkészítő foglalkozások időpontja: minden héten szerda 14:30. Helye: Szekszárdi I. Béla Gimnázium (Szekszárd, Kadarka u. 25-27.) 17-es terem. Az első foglalkozás időpontja: 2018. október 10. szerda 14:30.

 

Atlétika - Diákolimpia eredmények

Tisztelt Szülők, Kedves Diákok!

Atlétika diákolimpián az alábbi diákok értek el helyezést:

  • Fiú magasugrás - harmadik hely - Bakos Bence, Boskó Márk, Nagy László, Reininger Márton
  • Fiú súlylökés - harmadik hely - Boda Péter Csaba, Drinóczi Milán, Vadász Bálint Sándor, Somogyvári Dániel
  • Lány magasugrás - harmadik hely - Kvanduk Ella, Molnár Brigitta, Katona Henrietta, Takács Kinga, Simon Boglárka
  • Fiú diszkoszvetés - második hely - Vadász Bálint Sándor, Boda Péter Csaba, Somogyvári Dániel, Drinóczi Milán

Gratulálunk az eredményekhez. 

logo_diakolimpia

 

Európai Diáksport Napja - Eredmények

Tisztelt Szülők, Kedves Diákok!europai_diaksportnapja

2018. szeptember 28.-án iskolánk ismét részt vett az Európai Diáksport Napján, ahol 2018 méter futás várt az osztályokra. Helyezést a következő osztályok értek el: 

  • első helyezett a 10/A osztály
  • második helyezett a 11-12. évfolyam (emelet testnevelés, emelt kémia - művészetek, ISK csoport)
  • harmadik helyezett a 9/C osztály

A többi osztálynak köszönjük a részvételt. 

Gratulálunk az eredményekhez.