A nagyváradi Ady Endre Líceum tanulóit és pedagógusait látta vendégül az I. Béla Gimnázium

hatartalanul

Az idei évben ismételten megvalósítunk gimnáziumunkban és általános iskolában is egy-egy Határtalanul programot. A nagyváradi Ady Endre Líceum tanulóit és pedagógusait 2017. március 6 és 10 között látjuk vendégül Szekszárdon. A programok között szerepel a szekszárdi helyi termelők, kézművesek meglátogatása; a bogyiszlói tájház megtekintése; Kis Pál István nyugalmazott „bélás” tanár borversekkel mutatja be a borkultúrát; a Paksi Atomerőmű üzemlátogatás; a Szekszárdi-dombság túra; Gemenci kisvasúton a Gemenci erdő megtekintése, tanóra látogatás és faültetés. A bélás csoportot 2017. március 31-e és április 4-eközött látja vendégül a nagyváradi Ady Endre Líceum. Fontosnak tartjuk tanulóink kapcsolatépítését határon túli magyarokkal, ez is hozzásegíti őket a nemzettudatuk megerősödéséhez.