SZTE Szent-Györgyi Tanulmányi Verseny felhívás

Kedves Tanulóink!

A Szegedi Tudományegyetem és a Pro Talentis Universitas Alapítvány hatodik alkalommal hirdeti meg az SZTE Szent-Györgyi Tanulmányi Versenyt.

A verseny időpontja: 2017. december 7-8. (csütörtök-péntek)

A verseny címe: "Szent-Györgyi és munkássága, valamint a fizikai, kémiai, fiziológiai és orvostudományi Nobel-díjasok 2012 és 2016 között"

A versenyre minden magyarországi és határon túli középiskolás diák jelentkezhet, intézményenként maximum kettő (3 fős) csapat indulhat, a csapat tagjai közül legalább egy tanuló nem lehet végzős. 55 csapat nevezését fogadják el. A nem szegedi iskolákból érkező versenyzőknek és kísérőtanáraiknak ingyenesen biztosítják a szállást és az étkezést.

Jelentkezési határidő: 2017. szeptember 15. éjfél. A határidőn túli jelentkezéseket nem áll módjukban elfogadni. A jelentkezési lapot, a versenyfelhívást, a verseny programját, a versenyszabályzatot és az ajánlott irodalmat ezen a honlapon (http://www.u-szeged.hu/szgytv/felhivas) lehet megtalálni.

Hajrá! Versenyre fel!