„Az elég jó szülő” címmel interaktív előadássorozat indul

Kedves Kollégák!

Az EPSZI Oktatási, Szolgáltató, Tanácsadó Kft. a Lakható Szekszárdért Közhasznú Egyesület megbízásából a Védőháló a családokért -„Együtt a családi értékekért” című, EFOP-1.2.1-15-2016-00239 azonosító számú pályázat keretében „Az elég jó szülő” címmel interaktív előadássorozatot, workshopot szervez érdeklődő szülők számára a gyermeknevelésről. A program célja, hogy a résztvevő szülők megismerjék a családi kapcsolatrendszereket, a család fejlődésének útját, kríziseit és életkori szakaszonként a megoldást segítő nevelési módszereket.

Az interaktív előadássorozat témái:
- Kicsikről nagyoknak (0-3 év)
- „Már óvodás vagyok” (3-6 év)
- „De nehéz az iskolatáska” (6-12 év)
- Kamasz kérdések, felnőtt válaszok (12-18 év)

Az előadások helyszíne:
Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola, Alapfokú
Művészeti Iskola és Gyakorlóóvoda
7100 Szekszárd, Mátyás király utca 5.

Az előadássorozat első időpontja:
2018. január 31. (szerda) 17 óra

További alkalmak:
2018. február, március, április hónapban (havonta 1 - 1 alkalom, alkalmanként 2 óra délutáni órákban, későbbiekben küldünk tájékoztatást a pontos időpontokról)

A részvétel minden érdeklődő számára INGYENES! Kérjük, szíveskedjenek népszerűsíteni a programot a szülők körében!
Minden kedves szülőt és érdeklődőt szeretettel várunk!

EPSZI Oktatási, Szolgáltató, Tanácsadó Kft.
7100 Szekszárd, Találka tér 7/1.
Tel: 74/437-438, E-mail: info@epszi.huFelhivas