Sikerekkel a zsebükben tértek vissza diákjaink a Helikonról

A keszthelyi Helikoni Ünnepségeken 25 tanulónk képviselte az I. Béla Gimnáziumot.

1 ARANY, 3 EZÜST, 2 BRONZ fokozatú oklevéllel érkeztek vissza a gimnáziumba.

congrat

Eredmények:

- Ocsovay Damján 11. C osztályos tanuló, könnyűzene kategóriában (zongorajáték) – ARANY FOKOZAT

- Lakatos Dóra 12. B osztályos tanuló, vers és prózamondás kategóriában – EZÜST FOKOZAT

- I. Béla Diákszínpad, színjátszás kategóriában – EZÜST FOKOZAT

- Jakab Gréta 11. C osztályos tanuló, rajz-vizuális művészet kategóriában – BRONZ FOKOZAT

- Szabó Kitti (12. B), Túri Zsuzsanna (12. B), Matus Viktor (12. B), Dévény Zoltán (12.C) filmművészet kategóriában (Két világ c. kisfilm) – EZÜST FOKOZAT

- Katona Zoltán Máté 11. B osztályos tanuló tánc kategória – BRONZ FOKOZAT

Nagyon büszkék vagyunk a kis csapat eredményére.

A Helikoni Ünnepségeken való részvételt a Szekszárdi Tankerületi Központ és az I. Béla Alapítvány kiemelten támogatta, a részvételi díj és az utazás egy részének átvállalásával. A tanulók maguk is szereztek adományokat az utazás finanszírozásához: április 18-án, az utazás előtt előadást rendeztek a szülők, diákok, barátok részére, ahol bemutatták a megmérettetésre szánt produkciókat.