Vannet pályázat - az Internet mindenkinek jár

vannetAz internet világnapja alkalmából rendhagyó jótékonysági akciót hirdet Magyarország piacvezető műholdas internetszolgáltatója, a Vannet. Egy olyan tehetséges és szorgalmas diákot szeretnénk segíteni, aki jelenleg nem vagy csak nehezen fér hozzá az internethez. A kiválasztott fiatal egy éves internetelőfizetést kap ajándékba.

Ki pályázhat?

• Baranya, Somogy és Tolna megyék általános iskoláinak 5-8., illetve középiskoláinak 9-12. osztályos tanulója
  • Az elmúlt két évben kimagasló tanulmányi eredményt ért el.
  • Emellett tanulmányi, sport vagy művészeti vetélkedőkön is jól teljesít.
  • Anyagilag nehezebb körülmények között él.

Mit kell a pályázat keretében benyújtani?

• Táblázatos önéletrajz a tanulmányi és versenyeredményekkel. Ehhez a mellékelt sablon használata kötelező.
  • Motivációs levél arról, miért lenne szükséged az internetre és mire szeretnéd használni. (max. 1 oldal)
  • Szülői hozzájárulás a pályázaton történő induláshoz. Ehhez a mellékelt sablon használata kötelező.

Ki nyújthat be pályázatot?

• a feltételeknek megfelelő diák
  • szülő
  • pedagógus

A jelentkezéshez az alábbi letölthető dokumentumokat kell kitölteni:

A pályázatot emailben a vannet@ferling.hu címre vagy postán a FERLING Kft. 7621 Pécs, Mária u. 8. címre kell elküldeni.

A pályázatok beérkezési határideje 2018. május 15. éjfél. Kérjük, vegyék figyelembe, hogy a postán feladott küldeményeknek is meg kell érkezniük eddig az időpontig, különben a pályázat érvénytelen lesz.

Eredményhirdetés: 2018. május 18-án, az internet világnapján.