MOBIDIK - Mobil Digitális Iskola

Tisztelt Szülők, Kedves Diákok!

mobidik_logo

Az EFOP 3.2.5-17-2017-00034 pályázat keretében "Pályaorientációs fejlesztések a Szekszárdi Tankerületi Központ intézményeiben" címmel, érkezik el hozzánk a MOBIDIK - Mobil Digitális Iskola.

A Mobidik nagyon izgalmas eszközrendszerrel van felszerelve, ami nagyon sokoldalú felhasználást tesz lehetővé. A konténer úgy lett kialakítva, hogy mindennek fix helye van, a szállításkor minden pontosan rögzíthető, semmi nem repül és semmi nem gazdátlan. A mindennapok iskolai felhasználásában viszont végtelen szabadságot ad a diákoknak és tanároknak, hogy az adott óra igényeihez alakítsák a teret és használják az eszközöket.

2018.10.18.-én kerül megrendezésre, 9:00 órától. A tanórák 45 percesek közte 15 perc szünettel. 14:00 órától 16:00 óráig robotika (lego nxt) szakkör lesz.

További részletek.