„Házhoz megy a gazdaságtudomány”

Tisztelt Szülők, Kedves Diákok! pannon_egyetem_logo

Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Karának oktatói örömmel tartanak előadást középiskolákban az adott területekhez kacsolódó tanórán, osztályfőnöki órán, diáknapon, pályaorientációs napon vagy órarenden kívüli foglalkozás keretében. A választható előadások listáját, amely igény szerint bővíthető, levelemhez mellékelem, továbbá megtalálható a honlapon.

„Nyílt órákkal várunk!” – nyílt órák középiskolások számára

Karunk oktatói szeretettel várják a középiskolás diákokat nyílt egyetemi órákon a 2018/19. tanév őszi félév során. Az órákon való részvétel előzetes regisztrációt igényel. A látogatható tanórák listáját mellékelve megtalálja, valamint megtekinthető a honlapon.

Amennyiben valamelyik lehetőség felkeltette érdeklődésüket, kérem, jelezzék az ivan.katalin@gtk.uni-pannon.hu e-mail címen, vagy a 88/624-860 telefonszámon!