Budapest Bank - Verseny felhívások

Tisztelt Tanárok, Kedves Diákok!efott

Budapest Bank két középiskolai diákok számára elérhető versenyt hirdet. Ezekkel kapcsolatban szeretnénk megosztani pár információt.

• EFOTT verseny („Gyere velünk az EFOTT-ra!”):

A diákoknak csoportképeket kell feltölteniük a www.budapestbank.hu/efott honlapra, amikre a közzététel után like-okat kell gyűjteni. Az eredmények összesítése után sorrendet állítanak. 3000 db hetijegy kerül kiosztásra a nyertesek között a sorrend alapján. Versennyel kapcsolatban részletes leírást találsz itt.

• „Együtt az osztály” verseny:

A részt venni kívánó osztályok osztályfőnökének egy maximum 15 soros fogalmazásban kell leírnia, hogy mi az osztály közösségi célja, amivel pályázni szeretnének. Majd ezt az egyuttazosztaly@budapestbank.hu címre kell elküldeni. Két időszakban kerül meghirdetésre a verseny. A pályázatokat egy 3 fős biztosság értékeli majd 3 szempont alapján. A két időszak alatt 500-500 pályázat kerül kiválasztásra. A nyeremény 5.000 Ft/diák.

A versennyel kapcsolatban tovább olvashatsz itt.
    Jelentkezéshez szükséges dokumentumokat letöltheted: itt és itt.