I. helyezés a Földtudományi Diákkonferencián

Tisztelt Szülők, Kedves Diákok!fghfdhhd

2019. március 8-9-én került megrendezésre a XII. Országos Középiskolai Földtudományi Diákkonferencia Miskolcon a Miskolci Egyetem szervezésében. Iskolánkat Herceg Olivér 9.B osztályos tanuló képviselte "A csapadék okozta talajerózió összefüggései a vízfolyások lebegtetett hordalék számításával" című kutató munkájával, melyet a zsűri első helyezéssel jutalmazott. A szekcióban(víz és környezetvédelem) 10 diák mutathatta be prezentációját. A konferencia alatti szervezett programok keretében hulladék újrahasznosító telep működésébe tekinthettek be, illetve környezetvédelmi és őslénytani előadást hallgathattak a résztvevők. Olivér kutató munkáját a zsűri a 2021-ben sorra kerülő Egyetemi OTDK-n történő bemutatásra is javasolta, illetve a helyezettek egy észak-magyarországi nyári földrajzos kiránduláson is részt vehetnek.

Felkészítő tanár: Barocsai Zoltán.

dfgdsg

Itt tekintheti meg a nyerteseket.