kiallitasA mai nap folyamán megnyitottuk kiállításunkat „Diákszemmel a természetben” címmel. A kiállítás keretén belül megtekinthetőek a diákjaink által készített fotók, társasjátékok és a Szekszárdi–dombság felszínét bemutató terepasztal.

A kiállítás anyaga a gimnáziumunkban indult „Fedezd fel a Szekszárdi dombságot” szakkörön résztvevő diákok munkáiból áll össze. A szakkört és a programot a Nemzeti Tehetség Program keretén belül az Emberi Erőforrások Minisztériuma támogatta (a pályázat azonosítószáma: NTP-MTTD-18-0154).

A kiállítás megtekinthető gimnáziumunk Neumann termében. Minden érdeklőt szeretettel várunk.

A megnyitón készült fotók megtekinthetők galériánkban.