childplantingtree.pngA Szekszárdi I. Béla Gimnázium „Lásd a fától az erdőt!” címmel környezetvédelmi vetélkedőt hirdet. A vetélkedő témája: Tolna megye erdeinek élővilága, védelme.

A felhívás a Tolna megyei általános iskolák 7-8. osztályos tanulóinak és a középiskolák 9-10. évfolyamos tanulóinak szól. Három főből álló csapatok jelentkezését várjuk!

A vetélkedő kétfordulós:

1. Forduló: Az elődöntő!

A vetélkedőre 3 fős csapatok nevezhetnek. A csapatok jelentkezését szeptember 20-ig várjuk az ibelagimnazium@belamail.hu címre. Az első forduló feladatai 2019. szeptember 23-tól október 16-ig lesznek elérhetőek az intézmény honlapján. A döntőbe kerülő csapatok 2019. október 25-ig kerülnek kiértesítésre.

2. Forduló: A döntő!

A legjobb csapatok döntőjére 2019. december 4-én kerül sor.

A döntő helyszíne: 7100 Szekszárd, Kadarka u. 25-27. Szekszárdi I. Béla Gimnázium (Neumann-terem).

A 2019. évi vetélkedő pályázati felhívása, valamint a korábbi évek vetélkedőinek irodalomjegyzéke és egyéb anyagai a vetélkedő aloldalán, a http://ibela.sulinet.hu/gimnazium/megyei-korny-vet címen érhető el.

Bővebb információ kérhető:

Név: Somogyvári Orsolya