Rekordkísérlet

Tisztelt Szülők, Kedves Diákok!

Gimnáziumunk csatlakozik az Egri Eszterházy Károly Egyetem és a Magyar Kémikusok Egyesülete Kémiatanári Szakosztálya által meghirdetett nagy Periódusos Rendszer Performansz Guinness Record és Magyar Rekord állítás kísérletre 2019. december 13-án, pénteken 11 órakor.

Feladat: A periódusos rendszer valamely változatának innovatív létrehozása/bemutatása performansz formájában egy iskola, vagy valamely közösség 118 tanulójának szereplésével.
A rekordkísérlethez minden helyszínen ugyanabban az időben kell hozzákezdeni a PRP (Periódusos Rendszer Performansz) bemutatásához - 2019. december 13-án, pénteken 11 órakor (indításra a jelet a Kossuth rádió fogja adni és az eseményt az elvárásoknak megfelelően kell dokumentálni!

A Szervezők:

sdfs