I. Bélás az új SZIFÖN diákpolgármester

Kedves Diákok!SZIFÖN
Kedves Kollégák!
Tisztelt Szülők!

Sikeresen lezajlott a Szekszárdi Ifjúsági Önkormányzat (SZIFÖN) képviselői közül a diákpolgármester és diák-alpolgármester választás.

Nagy örömmel tudatjuk, hogy iskolánk diákképviselőit választották meg a SZIFÖN vezetésébe.

Diákpolgármester: Fáncsi Balázs - I. Béla Gimnázium

Diák-alpolgármester: Benkő Gréta - Baka Általános Iskola

Diák-alpolgármester: Takács Balázs - I. Béla Gimnázium

A SZIFÖN képviselői mandátum időszaka: 2020.02.27- 2022.02.26.

2020.03.05-én a SZIFÖN diákpolgármester és diák-alpolgármester választást követően megtartották az alakuló ülést is, melyen a SZIFÖN tagok vettek részt.

Murvai Árpád, SZMJV Oktatási, Sport és Ifjúsági Bizottságának elnöke megfigyelőként vett részt az eseményen. A rendezvény értékelésekor elismerő szavakkal gratulált a demokratikus választás lebonyolításához, sok sikert kívánt, és a bizottság támogatásáról biztosította a diákokat.

A Szekszárdi Ifjúsági Önkormányzat tagjai várhatóan 2020. március végén mutatkoznak be a városi közgyűlés előtt, és akkor adja át Ács Rezső polgármester a város jelképes kulcsát a diákoknak.

Még egyszer gratulálunk az új diák-polgármesternek és diák-alpolgármesternek.
Sok sikert és kitartást munkájukhoz!