KÖZLEMÉNY ISKOLAI GYERMEKÉTKEZTETÉSRŐL A DIGITÁLIS MUNKAREND IDEJÉN

A teljes  közlemény Szekszárd honlapján elérhető KLIKK ide

Intézményünkre vonatkozóan: A COVID-19 vírus terjedése miatt a Kormány 2020. március 13-án arról döntött, hogy az általános és középiskolák 2020. március 16-ától digitális munkarend szerint működnek, ezeket az intézményeket a tanulók nem látogathatják.

Szekszárd Megyei Jogú Város Önkormányzata 2020. március 17-étől (kedd) ezalatt az idő alatt is biztosítja minden szekszárdi tanuló részére az intézményi gyermekétkeztetést úgy, hogy 11.00 és 13.00 óra között lehetővé teszi az ebéd saját éthordóban történő elvitelét abból az iskolából, amelyikben a tanuló eddig is étkezett. Azok a gyermekek, akik részére az iskola a kormányhatározat alapján kiscsoportos felügyeletet biztosít, a szokásos módon étkezhetnek az iskolában, részükre az étkeztetés 2020. március 16-án hétfőn is biztosított.

Az étel elvitelére – március hónapra befizetett térítési díj esetén is - csak akkor van lehetőség, ha a szülő az erre vonatkozó igényét telefonon vagy e-mailben a gyermek nevének, iskolájának és osztályának megjelölésével az első elviteli időpontot megelőző nap de. 9.00 óráig bejelenti. (Igénylés hiányában a már megfizetett térítési díj elszámolásra/visszatérítésre kerül).

Igénybejelentés:

Szekszárdi I.Béla Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola