Teljeskörűen áttértünk a digitális munkarendre

Tisztelt Szülők, kedves Diákok!

Az I. Béla Gimnázium rendelkezik  e-learning rendszerrel, mely zökkenőmentesen biztosítani tudta, hogy minden tanár kollégánk, az összes osztályban  és csoportban át tudjon térni a tanulás online megoldására.

Nálunk egy helyen, a www.ibela.hu  honlapról elérhető TANSZOBÁBAN (menüsorban látszik) vannak a tanulói kurzusok. A tanuló számára előírt kurzusok  megjelennek a tanuló számára, ha belép a tanszobába. Tanáraink irányítják a tudás megszerzésének folyamatát.  A digitális munkarendben a tanórán feldolgozandó és a kiadott feladatok a  http://195.199.198.115/moodle/ felületen  (EZ a TANSZOBA KÖZVETLEN ELÉRHETŐSÉGE) a tárgy kurzusában az aktuális hétnél találhatóak.  A kurzusba való bejelentkezés után az aktuális héten belül a tananyag, a házi feladatok kiadása és a megoldott feladatok visszatöltése is ezen a felületen zajlik. A KRÉTA rendszerben minden óránál jelezzük a tananyagot és a házi feladat elérését.

További Jó munkát kívánok  diákjainknak és tanár kollégáinknak egyaránt!

Hajós Éva