Felhívás szülőknek

Tisztelt Szülők!

Köszönjük eddigi együttműködésüket a járványügyi készenlét miatt hozott intézkedéseink támogatásában

Tájékoztatjuk Önöket, hogy az EMMI által kiadott eljárásrend szerint (ITT elérhető)

• Csak egészséges, tüneteket nem mutató tanuló látogathatja intézményünket.
  • Amennyiben gyermeküknél tüneteket észlelnek, értesíteniük kell a gyermek háziorvosát, azaz gondoskodniuk kell az orvosi vizsgálatról.
  • A szülő kötelessége bejelenteni az iskolának telefonon vagy emailban, ha gyermekénél koronavírus-gyanú, vagy igazolt fertőzés van.

Az igazgató telefonszáma:

+36-30/595-7844

email: ibelagimnazium@belamail.hu

A gimnázium telefonszámai: 74/511-077, 74/999-570

• Az a tanuló, aki bármilyen betegség miatt otthon maradt, a háziorvos, a kezelőorvos igazolásával vagy kórházi zárójelentéssel jöhet újra az intézménybe. Hatósági házi karantén esetén a járványügyi hatóság által kiadott, a járványügyi megfigyelést feloldó határozatot szükséges bemutatni. Kérjük, hogy a KRÉTÁBA (e-ügyintézés) töltsék fel az igazolást legkésőbb az iskolába visszaérkezést megelőző napon.
  • Szülő, kísérő nem léphet be az iskolába, csak az intézményvezető előzetes engedélyével, illetve kifejezetten szülők részére szervezett programon való részvétel céljából.
  • Iskolai „hivatalos” forrás az információk hitelessége érdekében  a KRÉTA faliújság-bejegyzés, a KRÉTA üzenet, az ibelagimnazium@belamail.hu email és a HONLAP.

Az összes intézkedés és tudnivaló alkalmazására eljárásrendünk ITT olvasható