Tájékoztató a 2020/2021. tanévre szóló gimnáziumi beiratkozáshoz

FTisztelt Szülők! Kedves Beiratkozó Diákok!

A koronavírus-járvánnyal szembeni óvintézkedések érdekében két napon, 2020. június 22-én (hétfőn) és 23-án (kedden) 8 órától 16 óráig van lehetőségük beiratkozni a gimnáziumunkba felvett leendő 9. évfolyamos tanulóknak.

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a gimnáziumunkba felvételt nyert tanuló szülője vagy törvényes képviselője útján személyesen vagy elektronikusan is beiratkozhat. A jelenlegi helyzetre való tekintettel a korábbi években történt beiratkozási gyakorlattól eltérően a gimnáziumba felvételt nyert tanuló szülője vagy törvényes képviselője személyes jelenléte a beiratkozás napján nem kötelező, hanem gyermeke beiratkozását elektronikus úton is intézheti.

Eljárásrend elektronikus beiratkozás esetén

Eljárásrend személyes megjelenés esetén

Kérdéseikkel, problémáikkal kapcsolatosan keressenek bennünket bizalommal elérhetőségeink egyikén, a 74 / 999 570-es telefonszámon vagy az ibelagimnazium@belamail.hu e-mail címen.

Vezetőség