PTE Egészségtudományi Kar Zalaegerszegi Képzési Központ Nyílt Hét

Kedves Diákok!
Kedves Érdeklődők!

A PTE Egészségtudományi Kar Zalaegerszegi Képzési Központ Nyílt Hetet tart 2021. január 11-től. Fontos számukra, hogy az egészségügyi pályákat interaktívan, élményközpontúan bemutatva, reális és élhető pályaívet és jövőképet mutassanak be a pályaválasztóknak.

Online rendezvényükön szeretettel várják az érdeklődő diákokat - szakbemutatókkal, érdekes kiselőadásokkal amelyeken keresztül bemutatkoznak az egészség- és sporttudományi képzések.

Felhívjuk minden kedves érdeklődő figyelmét, hogy a nyílt héten kizárólag előzetes regisztrációval lehetséges a részvétel!

Intézményükről, valamint képzéseikről további információ ITT, illetve a weboldalukon található (www.etk.pte.hu), melyet ezúton is ajánlok szíves figyelmükbe.