Meghívó a Győri Egyetem online programjára

Kedves Diákok!

Figyelmetekbe ajánljuk a Győri Egyetem "Készségfejlesztő Program Középiskolásoknak" elnevezésű online programsorozatát.

A program röviden:

A kommunikációs készségfejlesztő program keretében lehetőséget kapnak az érdeklődők az online kommunikáció etikett szabályainak megismerésére. (E-mail írás szabályai a gyakorlatban, videokonferencia beszélgetés szabályai)
A műszaki készségfejlesztő program keretein belül játékos formában ismerkednek meg a hétköznapi élet műszaki csodáival a hallgatók, melyet a hétköznapok során is hasznosíthatnak.

A programok online formában kerülnek megrendezésre, melynek linkjéről a regisztráció után kaptok tájékoztatást. Mindkét programra regisztrálhattok, mivel minden egyes alkalommal más- és más témaköröket érintenek.

Regisztrálni a programokra a következő linkeken lehet: