Versenyek

Rajz pályázat tehetséges fiatalok számára

A Lakiteleki Népfőiskola 2021-ben Karikatúra pályázatot hirdet, amelynek célja, hogy új teret és lehetőséget biztosítson a Kárpát-medencében élő 14 és 35 év közötti fiatal művészeknek, rajzolóknak a nagyközönség előtti megjelenésre, szakmai találkozóra, kiállításra.

A pályázatról bővebben itt.

Jelentkezési lap letölthető innen.

OKTV versenyek a 2019/2020. tanévben

oktv2019Kedves Diákok!

Meghirdetésre kerültek a 2019/2020. tanévi OKTV versenyek. Az alábbiakban megtekinthetitek az általános tudnivalókat, a versenyidőpontokat, valamint az egyes tantárgyakhoz tartozó versenyekkel kapcsolatos információkat:

Az egyes tantárgyakhoz tartozó versenyekkel kapcsolatos információt az alábbi, kategóriánkénti felhívásokban találtok:

Versenyfelhívás a Bottyán Tudományos és Művészeti diákkör Konferenciára 2019/2020. tanév

Kedves Diákok! konyv

A paksi Vak Bottyán Gimnázium Tolna Megye középiskolásai számára a 2019/20. tanévre meghirdeti a Bottyán Tudományos és Művészeti Diákköri Konferenciát 2020. január 22-re.

A jelentkezés feltételei: jelentkezni tetszőleges témájú, minimum 10, maximum 20 oldalas tudományos igényességű pályamunkával vagy művészeti alkotással lehet.

Kutatási eredményeiket a szóbeli fordulóban maximum 10 perces előadás keretében mutathatják be a versenyzők. Egy előadásnak maximum két szerzője lehet. Az előadáshoz számítógépes prezentációt célszerű készíteni. A dolgozatokat és az előadásokat szakértő zsűri értékeli.

Jelentkezési határidő: 2019. december 2.
A dolgozatok benyújtásának határideje: 2020. január 13

Nemzeti VERSeny 2019

Tisztelt Szülők, Kedves Diákok és Tanárok.

Csizmazia Dóra és Katona Anna Tamara az I.Béla Gimnázium diákjaiként bejutottak a Nemzeti VERseny 2019 középdöntőjébe A verseny döntőjébe jutás közönség szavazással dől el. Kérjük Önöket, hogy támogassák tanítványainkat! Ehhez nincs másra szükség, mint a megadott linkeken youtube-fiók belépéssel leadják szavazatiakat.

afasfas

Csizmazia Dóra versfilmje:
Balázs F. Attila: Ujjaim között homokot pörgetek c. verse

Katona Anna Tamara versfilmje:
Katona Anna Tamara: Súlyos bűntudat