Beköltözés a kollégiumba

2018. szeptember 3-án kezdődik a 2018/2019-es tanév. A kollégiumba 2018. szeptember 2-án 14:00 és 18:00 között lehet beköltözni.
A beköltözéskor szükséges bemutatni/leadni:
– személyi igazolvány, lakcímkártya, TAJ-kártya;
– rendszeres gyermekvédelmi kedvezményről, hátrányos vagy a halmozottan hátrányos helyzet megállapításáról kiadott jegyzői határozatot;
– az ideiglenes vagy tartós nevelésbe vett tanulók esetében a nevelésbe vételről kiállított dokumentumot;
– sajátos nevelési igényről vagy tanulási nehézség igazolására kiadott szakértői véleményt;
– tartós betegség esetén ennek orvosi igazolása;
– ételallergia és/vagy -érzékenység esetén kiállított orvosi igazolást, mely szükséges a megfelelő étkezés megrendeléséhez.
A beköltözéskor esedékes a csipogó, szekrénykulcs, illetve a szeptember havi étkezési díj fizetése (ez utóbbi nem mindenki számára szükséges). Amennyiben otthoni ágyneműt szeretnél használni, kérünk, hozd magaddal, és gondoskodj annak kétheti cseréjéről.

Vélemény, hozzászólás?