Iskolalátogatási tilalom

FONTOS INFORMÁCIÓ
Kedves Kollégisták! Tisztelt Szülők!
Köszönjük együttműködésüket a kialakult helyzetben. Szeretnénk jelezni, hogy azon tanulók esetében, akik a mai napig nem tudták semmilyen körülmények között megoldani a kiköltözést a kollégiumból,
MÁR NEM TUDJÁK A HOLMIJUKAT ELVINNI.
Vagyis, aki holnap (csütörtökön) szeretett volna jönni, ne jöjjön, mert a kollégiumba nem engedhetjük be.
Az itt maradt személyes tárgyakat a kollégiumi nevelőtanárok bezárták a szobákban található szekrényekbe.
Amint lesz információnk ebben az ügyben, mindenképpen jelezzük Önöknek.
Köszönjük megértésüket. Vigyázzunk magunkra! Vigyázzunk egymásra!
Tisztelettel:
a kollégium nevelőtestülete

2020. március 14.

Figyelem!
Kedves Szülők és Diákok!
Orbán Viktor Miniszterelnök Úr bejelentésére reagálva a következőkről tájékoztatjuk Önöket és Titeket:
2020. március 16-tól a tanulók nem látogathatják az oktatási intézményeket, így az I. Béla Gimnáziumot és Kollégiumot se.
Kollégistáink a hétvége folyamán (szombaton 15:30-20:00, illetve vasárnap 9:00-16:00 között) bejöhetnek az intézménybe, hogy személyes tárgyaikat hazavigyék. Úgy szükséges most kipakolni, hogy a digitális oktatáshoz szükséges taneszközöket mindenképpen elvigyétek. Természetesen a bent alvás nem lehetséges.
A helyzet mihamarabbi normalizálódásában bízva szíves megértésüket köszönjük.
Tisztelettel: Szügyi Hajnalka, kollégiumvezető

Vélemény, hozzászólás?